De afgelopen maanden hebben we samen met De Vrouw met de Baard een bijzondere plek gecreëerd waar eten, cultuur, identiteit en ontmoeting samenkomen. Het foodcircus van De Vrouw met de Baard, Mas en Carl, reist weer verder op weg naar nieuwe avonturen. We zijn hen ontzettend dankbaar voor de energie, kennis en inspiratie die zij de afgelopen periode naar Pakhuis de Zwijger hebben gebracht.
Het restaurant en de catering blijven onderdeel van Pakhuis de Zwijger. Het interne team zet deze activiteiten voort, met een keuken die zich laat inspireren door de rijke eetcultuur van Azië en de Pacific. Gasten kunnen rekenen op authentieke en verrassende gerechten uit deze bijzondere regio’s.
Restaurant geopend
Vanaf heden is het restaurant geopend van dinsdag tot en met vrijdag vanaf 16.00 uur. Onze keuken is geopend van 17.30 tot 21.00 uur.
Op de nieuwe kaart staan mooie, authentieke gerechten die passen bij verschillende momenten: als daghap voorafgaand aan een programma, of tijdens een borrel met vrienden of collega’s. We starten nu met een daghap en een borrelkaart, en breiden de komende tijd verder uit.
Zo blijven we doen waar we voor staan: eten, cultuur, identiteit en ontmoeting bij elkaar brengen.